Biznes

 

Sukces małego i średniego biznesu to elastyczność i łatwość dostosowywania się do zmieniającego się świata. Ten świat zmienia się dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek w historii. Szef, aby być prawdziwym Liderem musi prowadzić swój zespół przez zmiany, a wręcz sam je inicjować. Prawdziwy Lider ma jednak świadomość, że aby jego zespół chciał się rozwijać, sam musi prezentować postawę proedukacyjną.

Dla kadry zarządzającej dedykujemy nasz flagowy produkt – Poligon – personalny trening umiejętności menedżerskich– Uzupełnisz wiedzę menedżerską szybko, precyzyjnie i dyskretnie.

Dla kadry zarządzającej, zespołów, sprzedawców proponujemy szkolenia i warsztaty. Projektujemy je po rozmowach z kadrą kierowniczą – warsztaty są zawsze indywidualnie dobrane do potrzeb. Pracujemy na autentycznych przykładach i problemach danej firmy.

Przykładowe szkolenia

Menedżer w pigułce -Wiedza menedżerska dla fachowców, którzy awansowali lub rozwinęli swoje firmy, a brakuje im wiedzy z negocjacji, budowania zespołu, komunikacji, rozwiazywania konfliktów

Negocjacje w biznesie – poziom basic i poziom expert

Skuteczne pozyskiwanie klientów – człowiek handluje z człowiekiem, buduj długotrwałe relacje i sprzedawaj więcej

Wystąpienia publiczne– poziom basic i poziom expert

Leadership – buduj mądrze swój zespół

Wystąpienia medialne – jak skutecznie i kreatywnie przekazywać ważne treści

Profesjonalna recepcja i sekretariat – pierwszy kontakt klienta z Twoja firmą, jak zrobić najlepsze wrażenie.

Powrót