Rozwój osobisty

 

Przeżyłem w życiu wiele strasznych rzeczy.  Na szczęście większość z nich nigdy się nie wydarzyła. – Mark Twain

Młoda, piękna kobieta, księgowa w sporej firmie. Tyle widać na zewnątrz. A w środku? Strzępek nerwów tuż przed depresją. Na pytanie – jak określisz swoją wartość w skali od 1 do 10 – mówi – 2. Po dłuższej rozmowie odważyła się na 3.

Skąd ta niska samoocena? Szef tyran, a w domu żadnego wsparcia. Czemu nie zmieni pracy, ktoś zapyta? Kto ją będzie chciał – przecież jest warta ledwo 3…

Dziś znalazła strategię i sprawczość. Otworzyła własne biuro księgowe i została na pół etatu w firmie. Postawiła twarde warunki, szef zgodził się na wszystko, bo była autentyczna i wierzyła w swoją wartość. Zarabia godziwie i czuje się wolna.

Często spotykamy ludzi, którzy mają wszystkie niezbędne elementy do osiągnięcia dużego sukcesu, a blokuje ich jedynie – własna głowa.

Pomagać ludziom w zmianie, To nasza osobista misja.

Narzędzia rozwoju osobistego dają bardzo szybkie rezultaty – pomagają przy zmianie szkodliwych przekonań, nawyków, braku spójnego celu w życiu czy uwikłaniu w niszczące emocje.

Proponujemy Ci indywidualny coaching, gdzie w sposób spersonalizowany pracujemy TYLKO nad Twoim rozwojem. Coaching ma wielką moc, potrafi odblokować potencjał, którego nawet się nie spodziewamy. Efekty mogą być naprawdę bardzo szybkie. Proces coachingowi, to zazwyczaj 5 sesji 1,5 godzinnych. Pomiędzy sesjami masz nasze wsparcie i różne zadania domowe. Proces wtedy trwa, więc zmiany dzieją się, nawet gdy się nie widzimy.

Prowadzimy również kilka razy w roku warsztaty otwarte z rozwoju osobistego. Takie warsztaty, to pierwszy krok w twoich zmianach. Od nas dostaniesz narzędzia i motywacje – dalsza droga jest Twoja.

Przykładowe warsztaty otwarte

Pokochaj siebie, a pokocha Cię świat – warsztaty z samoakceptacji – Przekonanie o niskiej samoocenie wpływa na Twoje otoczenie. Twoja rodzina, Twój szef, Twoi współpracownicy oceniają cię tak jak Ty siebie oceniasz. Na warsztatach uczymy, jak podnieść swoją wartość w swoich i oczach i bardziej sobie ufać.

Życie szyte na miarę, czyli jak z wdziękiem i skutecznie osiągać swoje cele – Określenie zasobów własnych i wartości jakimi się kierujesz w życiu. Poprzez wprowadzenie w świat dziecka odnalezienie swoich marzeń, zwerbalizowanie ich i osadzenie w czasie, aż powstanie plan działania. Niezwykle skuteczne narzędzia przy zmianie różnych zakrętach życiowych i braku spójnego celu w życiu.

Powrót