Poligon – personalny trening umiejętności menedżerskich

 

Unikalny na rynku produkt – wiedza, która uzupełnia Twoje dotychczasowe doświadczenia, podana w precyzyjny i dyskretny sposób.

Poligon – personalny trening umiejętności menedżerskich-  dedykowany jest osobom sprawującym funkcje kierownicze w biznesie, administracji, służbach mundurowych i kadrach pedagogicznych. Osobom, które są świetnymi fachowcami w swojej dziedzinie, ale nie zdążyli na drodze swojej kariery, pozyskać wiedzy z zarządzania. Trudno im prowadzić negocjacje, nie do końca wiedzą jak motywować pracowników, czy rozmawiać ze związkami zawodowymi. Jednocześnie, mają wiele doświadczenia i nie chcą od podstaw poznawać wiedzy menedżerskiej na studiach. Będąc na kierowniczym stanowisku już „nie wypada” nie wiedzieć. Szef jest ciągle pod obserwacja i pod presją – swoich podwładnych, swoich przełożonych, tych, którzy chcą zając jego miejsce.

Poligon, to bezpieczne miejsce do nabycia praktycznych umiejętności przed prawdziwą walką. Tak też zaprojektowałyśmy nasz produkt. Uczymy indywidualnie lub w maksymalnie trzyosobowej grupie, wiedzy menedżerskiej, precyzyjnie takiej, jakiej Ci brakuje w danym obszarze zarządzania.

Możemy pracować dwa –  trzy dni szkoleniowe, lub 5 sesji 1,5 godzinnych.  Będziemy pracować na twoich autentycznych przykładach, z którymi miałeś kłopot, uzupełniając Twoje kompetencje w tym zakresie. Dotkniemy też innych podstawowych działów menedżerskich i będziemy pracować z tymi zagadnieniami, które uznasz za przydatne w Twojej karierze. Bez zbędnego rozgłosu wejdziesz na poziom najwyższych umiejętności menedżerskich. Dodatkowo dla osób poszukujących rozwoju możemy wzbogacić trening umiejętności o proces coachingowy. Potrzeba przeprowadzenia procesu coachingowego wynika zazwyczaj w trakcie pracy, więc nie musisz decydować o niczym wcześniej.

Powrót